Pieniądze osobiste

Od 1 kwietnia do października 2016 r. wszystkie działania Protestu kobiet (w tym np. druk ulotek edukacyjnych, produkcja znaczków, flag, organizacja stanowisk edukacyjnych, utrzymanie i produkcja strony internetowej, transport czy wysyłka materiałów) były finansowane z prywatnych pieniędzy osób należących do Protestu kobiet. Przypominamy, że nie jesteśmy związane z żadną partią polityczną, działamy na rzecz kobiet, ich praw obywatelskich i praw człowieka. Ideę prac Protestu kobiet oddaje najlepiej nasze hasło: "Po pierwsze edukacja".

Finansowanie społecznościowe

W październiku 2016 r. Protest kobiet rozpoczął internetową zbiórkę pieniędzy na swoją działalność. Wsparcie poprzez mikrofinansowanie społecznościowe ma pomóc w tworzeniu materiałów edukacyjnych i promocyjnych potrzebnych do akcji ulicznych. Liczy się każda wpłata. Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną wykorzystane na działalność na rzecz praw kobiet i praw człowieka w Polsce. Wpłat można dokonywać pod adresem: http://www.zrzutka.pl/protestkobiet

Czytaj więcej

Zbiórka publiczna

Protest kobiet od 30 października 2016 r. zbiera fundusze poprzez zbiórkę publiczną "Podnoszenie świadomości obywateli poprzez uliczne i innego rodzaju akcje edukacyjne". Zbiórka jest zarejestrowana pod nr 2016/3773/KS, a organizatorem zbiórki jest komitet społeczny Protest kobiet.

Czytaj więcej