Tworzymy Protest kobiet

Jakie prowadzimy działania? Jakie mamy cele i postulaty? Dlaczego zajmujemy się edukacją? Jakie akcje realizujemy? Dlaczego zwykłe kobiety zaangażowały się w obronę swoich i twoich praw? Jesteśmy jednymi z was i nie możemy już dłużej milczeć.

Przejdź do działu: Co robi Protest kobiet?

Budujemy wspólnotę kobiet

Jaka jest idea Koronkowej rewolucji? Dlaczego rewolucja? Dlaczego koronkowa? Czy kobiety potrzebują wspólnoty? Zmiany nie nadejdą same - trzeba wziąć sprawy we własne ręce. Każda z nas może być częścią rewolucji. Liczy się każdy gest.

Przejdź do działu: Koronkowa rewolucja

Zaangażuj się. Możesz pomóc.

Możesz się sprawić, by Koronkowa rewolucja przyczyniła się do tego, aby życia kobiet nie przesłaniał strach, aby kobiety nie musiały milczeć, a państwo je chroniło tak samo, jak innych obywateli. Koronkowa rewolucja to program edukacyjno-społeczny budujący wspólnoty kobiet. Ma wzbudzić odwagę, która potrzebna jest do przeprowadzenia zmian.

Przejdź do działu: Zaangażuj się!

Nie wierzysz w możliwość zmian?

Nie wierzysz w to, że każda z nas ma realny wpływ na zmianę? Że ty masz realny wpływ na zmianę? A "Marsz godności - Protest kobiet", a zebranie 215 tysięcy podpisów pod projektem ustawy "Ratujmy kobiety", a "Czarny poniedziałek" Ogólnopolskiego Strajku Kobiet? Miałyśmy w nich swój udział. Czytasz te słowa - pierwszy krok jest już za tobą. Możesz zrobić kolejny.

Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.